30

5. kolo muži v Trenčíne 3:2 a 3:2

1.zápas Trenčín – VK Nové Mesto 3:2

Zostava: Ochodnický, Dúcky, Bernátek, Suja, Zámečník, Makovec, libero Svitač (Vrábel, Pollák, Bielený)

Zápas sme začali veľmi nepresvedčivo a hneď od začiatku sme prehrávali viacbodovým rozdielom. Po výbornej sérii Suju na podaní sme sa však vrátili spať do hry a prvý set sme v koncovke vyhrali. V druhom sete sme pokračovali v dobrom výkone hlavne na podaní a výborným útokom sa tradičné prezentoval Suja a set sme s prehľadom vyhrali. Tretí set bol od začiatku veľmi vyrovnaný no v koncovke nám súper odskočil na 23:20. Veľkou bojovnosťou sme však otočili na 24:23 no vlastnými chybami sme sa pripravili o víťazstvo v sete a tým aj v zápase. V ďalšom priebehu zápasu na nás akoby dopadla ťarcha prehratého tretieho setu a do konca zápasu sa náš výkon nezlepšil a prehrali sme 3:2.

2.zápas Trenčín – VK Nové Mesto 3:2

Zostava: Ochodnický, Dúcky, Klas, Suja, Vrábel, Makovec, libero Pollák (Šimovec, Bernátek, Bielený)

Začiatok druhého zápasu sa niesol v znamení prehratých setov z prvého zápasu, trápili sme sa na prihrávke a podaní a set sme hladko prehrali. Od druhého setu vystriedal Ochodnického na náhre Šimovec a Ľubo sa presunul na smeč. Tým sme zlepšili prihrávku a ďalšie dva sety sme vyhrali. No celkove náš prejav zápase nebol dobrý. Súper nás viac krát zablokoval a vyhral aj druhý zápas 3:2.

Muži VK Nové Mesto nad Váhom

Najbližší zápas odohrajú naši muži v sobotu o 15:00 a 17:00 s Komjaticami v športovej hale, na ktorý Vás srdečne pozývame. Cez víkend hrali aj ostatné družstvá vo svojich súťažiach.