29
30
31

Ženy "B" na turnaji o pohár primátora mesta Púchov

V sobotu 23.septembra sa naše ženy predstavili na turnaji o pohár primátora mesta Púchov. Turnaja sa zúčastnilo celkovo 7 prvoligových družstiev, rozdelených do 2 skupín. Našimi súpermi boli ženy z Považskej Bystrice a domáce Púchovčanky. Prvý zápas sme nastúpili proti Považskej Bystrici, po šnúre podaní súpera a veľkému množstvu vlastných chýb sme úvodný set na turnaji prehrali. V druhom sete sa nám podarilo obmedziť vlastné chyby, udržať podanie a vďaka tomu sa nám podarilo vyrovnať. Tretí set nás súperky zatlačili a zápas sme prehrali 2:1. Naším ďalším súperom bol domáci Púchov. V tomto zápase sme sa trápili na prihrávke a rovnako aj na servise, priebeh bol podobný prvému zápasu. Zápas skončil 2:1 v prospech Púchova. Ďalej nás čakali zápasy o umiestnenie v skupine o 5. – 7. miesto, kde boli našimi súpermi Žiar nad Hronom a Brusno. V zápase proti ženám zo Žiaru nad Hronom sme ukázali, že chceme vyhrať. Zlepšili sme všetky herné činnosti a aj vďaka našej bojovnosti v poli sme zápas vyhrali 2:0. Zápas s Brusnom bol o niečo napínavejší, najmä v tiebreaku. Súperili sme o každý bod a nakoniec sa nám podarilo zápas dotiahnuť do víťazného konca. Na turnaji sme obsadili 5.miesto.