Používame cookies, aby sme zabezpečili najlepší zážitok pri používaní našich stránok. Ak nevykonáte zmenu nastavenia, súhlasíte s ich používaním.

Prihlásiť

Logo vknovemesto.sk

Kalendár udalostí klubu

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

EXO hosting

TOPlist

Akcie KOMPAVA na mesiac august

 

AKCIE KOMPAVA NA MESIAC AUGUST

 

 

 

 

2xArgiNo drink + 1x AKG gratis

ArgiNO-Arginín hrá dôležitú úlohu v mnohých biologických procesoch. Arginín je súčasťou proteínov, ktoré sa podieľajú na raste a udržaní svalovej hmoty. ArgiNO drink obsahuje okrem L-arginínu AKG aj zmes najdôležitejších aminokyselín L-glutamín, L-citrulín-malát, L-lyzín, L-ornitín HCL, komplex vitamínov skupiny B, vitamín C a E.
AKG-Aminokyselina L-arginín je biologický prekurzor oxidu dusnatého, ktorý je zodpovedný za rozšírenie ciev, čím zlepšuje dodávku živín do svalov a vytvára tzv. „pump effect“. Arginín je zároveň základom väčšiny predtréningových suplementov pre zvýšenie a predĺženie športového výkonu, je vhodný aj v období rysovania.

 

 

5xAcidoFit + 1 gratis
AcidoFit  je zložený z vitamínov a minerálov a je obohatený o  špeciálnu zmes prírodných extraktov z aloe vera a alfalfa, vďaka ktorým napomáha  k detoxikácii tela  a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Extrakt zo zeleného čaju pôsobí antioxidačne.  Po náročnom fyzickom výkone chýbajú telu niektoré minerály, a preto je vhodné  stratu vody a minerálov potením kompenzovať vhodnými nápojmi. 

 

 

Taurin + 1xAcidoFit gratis

Taurín je semiesenciálna sírna aminokyselina, ktorú si organizmus dokáže syntetizovať z metionínu a cysteínu, za účasti vitamínu B6. Po glutamíne je to najrozšírenejšia aminokyselina v organizme. Najviac sa vyskytuje v kostrovom svalstve, srdcovom svale a v mozgu. Najvyššia koncentrácia taurínu v je v srdci. Jeho tvorba klesá vekom, a tiež za určitých podmienok, napr. v stresových situáciách, alebo pri intenzívnom a dlhotrvajúcom  fyzickom výkone. Prirodzene sa vyskytuje v potravinách živočíšneho pôvodu, v rastlinných potravinách je deficitný.  

 

Ak čokoľvek potrebujete, obráťte sa prosím na svojho obchodného zástupcu.

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

Copyright © 2017 Kompava, spol. s r. o. Všetky práva vyhradené.