Používame cookies, aby sme zabezpečili najlepší zážitok pri používaní našich stránok. Ak nevykonáte zmenu nastavenia, súhlasíte s ich používaním.

Prihlásiť

Logo vknovemesto.sk

Kalendár udalostí klubu

pon uto str štv pia sob ned
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

EXO hosting

TOPlist

Prelínacia súťaž mužov o postup do Extraligy:

27.04. VK NMnV - Stará Ľubovňa  3:1

27.04. Revúca - VK NMnV  3:2

 

MSR kadeti sk.5-9:

28.04. VK NMnV - Púchov  0:3,0:3

 

3kový ml.žiačky sk.F1:

27.04. 1.turnaj v Leviciach

            Levice A - VK NM A  2:0

            VK NM A - Púchov A  2:1

            Trnava A - VK NM A  1:2

 

3kový ml.žiačky sk.F5:

27.04. 2.turnaj v Leviciach

Extraliga ženy / o 3.miesto:

18.04. 18:00  Pezinok - VK NMnV  3:0

Extraliga ženy / o 3.miesto:

10.04. Pezinok - VK NMnV  3:0

13.04. VK NMnV - Pezinok  1:3

 

Prelínacia súťaž mužov o postup do Extraligy:

14.04. Stará Ľubovňa - VK NMnV  2:3

14.04. VK NMnV - Revúca  0:3

 

1.liga ženy:

13.04. VK NMnV/VKM PN - Komjatice  1:3,0:3

 

MSR kadeti sk.5-9:

14.04. Prievidza - VK NMnV

 

MSR st.žiačky:

13.04. Piešťany - VK NMnV

 

MSR ml.žiaci MIDI sk.5.-8.:

14.04. 1.turnaj v NMnV:

            VK NM A - Nitra B  2:0

            VK NM B - Komárno B  0:2

            VK NM A - VK NM B  1:2

            VK NM B - Nitra B  2:0

            Komárno B - VK NM A  2:0

1.liga muži:

07.04. VK NMnV - Žilina  3:1,3:1

 

1.liga ženy:

06.04. Púchov - VK NMnV/VKM PN  3:0,3:1

 

MSR kadeti sk.5-9:

07.04. VK NMnV - Trnava  3:2,3:0

Extraliga ženy / Semifinále:

27.03. VK NMnV - EU Bratislava  1:3

30.03. EU Bratislava - VK NMnV  3:0

 

1.liga muži:

30.03. Trenčín - VK NMnV  3:0,0:3

 

1.liga ženy:

30.03. Slávia Bratislava B - VK NMnV/VKM PN  3:0,0:3

 

MSR st.žiačky:

30.03. VK NMnV - Trnava A  0:3,0:3

 

MIDI ml.žiaci:

31.03. 4.turnaj NMnV
        Nitra “B” - NMnV A 0:2

        NMnV B - Nitra B    2:0

        NMnV A - NMnV B 0:2

Extraliga ženy / Semifinále:

23.03. EU Bratislava - VK NMnV  3:0

 

1.liga muži:

24.03. 11:00,13:00  VK NMnV - Revúca  0:3,3:1

 

MSR kadeti sk.5-9:

24.03. 10:00  Senec - VK NMnV  1:3,2:3

Extraliga ženy / sk.1.-4.:

16.03. Kežmarok - VK NMnV  1:3 - postup do semifinále

 

1.liga muži:

16.03. Bratislava - VK NMnV

 

1.liga ženy:

16.03. Komjatice - VK NMnV/VKM PN

 

MSR st.žiačky:
16.03. VK NMnV - Senica A  0:3,0:3

 

MIDI ml.žiaci:

17.03. 3.turnaj Púchov

Extraliga žien:

09.03. VK NMnV - Kežmarok  3:0

 

1.liga žien:

09.03. VK NMnV/VKM PN - Púchov  3:1,0:3

 

MSR st.žiačky:

09.03. Levice A - VK NMnV

Extraliga ženy / sk.1.-4.:

02.03. Strabag VC Bratislava - VK NMnV  3:0 (kontumačne pre chorobu)

 

1.liga ženy / sk.1.-4.:

02.03. VK NMnV/VKM PN - Slávia UK Bratislava B  3:0,3:0

 

MSR kadeti sk.5-9:

03.03. Púchov - VK NMnV  3:0,3:0

ZačiatokPredch.1234Nasl.Koniec
Strana 1 z 4