MÁME ĎALŠÍCH MAJSTROV A VICEMAJSTERKU SLOVENSKA.

V utorok 19. a v stredu 20. augusta sa odohrávali ďalšie majstrovstvá Slovenska plážového volejbalu a to tentokrát v kategórii do 22 rokov.

 
 I tento turnaj dopadol pre našich zverencov výborne a chalani Matúš Beleš s Petrom Dančom sa tešili zo zisku majstrovského titulu. Matúš Beleš tak dokázal v tejto sezóne získať titul v troch kategóriách U18, U20, U22.
 
Zadarilo sa takisto i Dominike Dančovej, ktorá so svojou spoluhráčkou Kajou Majerníkovou(MVK Nové Mesto nad Váhom) získala strieborné medaily. Gratulujeme.