
Od pondelka 18. do piatku 22. augusta sme pre našich zverencov pripravili ďalšie pokračovanie Letného tréningového kempu, ktorý bol určený pre deti približne od 10 do 15 rokov.
Celý tréningový týždeň prebiehal v skvelom prostredí plážových ihrísk na Zelenej vode. Prvé dva dni boli zamerané hlavne na kondičné tréningy. V stredu sme si užili už tradičnú grilovačku, varenie gulášu a rodičia fandili svojim deťom na tradičnom turnaji, na ktorom si zahrali v superfinále i naši tréneri. Po ňom nasledovala už obľúbená stanovačka. Nechýbala takisto ani zábava na paddleboardoch a kúpanie vo vode.
Počas kempu sme využili viac možností stravovania. Ďakujeme za obedy v Penzión Reštaurácia Adriana , skvelé langoše na Zelená Voda - Pláž Koliba a super kuriatko z devina.nm . Ďakujeme aj za chutné mäso na guláš, ktoré zabezpečila firma ROGIS a mäsko na grilovačku od Tenderfood a deti určite potešili i chutné nanuky z Bidfood Slovakia .
Ani na tomto ročníku Tréningového kempu nechýbali darčeky pre deti, o ktoré sa tentokrát postarala Novomestská firma Kompava.sk v podobe balíčkov s fľaškou a výživovými doplnkami.
Celý kemp mali pod palcom štyria naši tréneri David Svitač, Denisa Martáková, Renáta Vojtechová a Michal Horňák a ďakujeme aj Patrikovi Rešutíkovi, ktorý sa v stredu postaral o grilované špeciality.
Bol to super týždeň plný zábavy, volejbalu, ale i makania. Tešíme sa na pokračovanie o rok.

