MUŽI UŽ ODŠTARTOVALI PRÍPRAVU. ÚVODNÝ TURNAJ ABSOLVOVALI TRADIČNE V BOJKOVICIACH.

Na tradičnom turnaji v Bojkoviciach sa predstavilo 8 družstiev, medzi nimi aj náš tím, ktorý absolvoval prvý prípravný turnaj novej sezóny. Hralo sa na antuke, čo prinieslo pre našich hráčov novú skúsenosť a „školu“ volejbalu proti skúsenejším súperom.

 
Výsledky našich zápasov:
 
Kojetín – VK NMn/V 2:1
 
Napajedla – VK NMn/V 2:0
 
Staré Město – VK NMn/V 2:0
 
Vyjadrenie trénera Martina Minárika: "Aj keď sme v zápasoch nezvíťazili, turnaj splnil svoj účel. Chalani získali cenné skúsenosti vyskúšali si nové herné situácie a preverili svoju pripravenosť v konfrontácii s kvalitnými družstvami. Turnaj ukázal, na čom je potrebné pracovať, a dal základ pre ďalší tréningový proces pred sezónou."