ĎAKUJEME FYZIOTERAPEUTOM ZA SPOLUPRÁCU!!!

Adamovi Bayerovi, Marekovi Nemšákovi a Patrikovi Pokopcovi patrí vďaka za starostlivosť o našich zverencov aj extraligistky!
 
Počas tejto sezóny sme spolupracovali a naďalej spolupracujeme s trojicou fyzioterapeutov, ktorí svojim individuálnym a odborným prístupom pomáhajú mladým volejbalistkám a volejbalistom v riešení pohybových ťažkostí.
 
Ďakujeme, aj vďaka vám môžu naše hráčky a hráči napredovať!