V 4.KOLE NIKÉ EXTRALIGA ŽIEN PREHRA 1:3 S VKP BRATISLAVA

Zápas štvrtého kola skončil v pomere 3:1 pre domáce hráčky VKP Bratislava. Okulahodiaci volejbal bol vyrovnaný a rozhodovali detaily a aktuálna väčšia skúsenosť domácich.
Juraj Šujan, tréner VK: „V prvom sete ma mrzia jednoduché chyby, ktoré pramenili z nerozhodnosti a nevyhratosti niektorých hráčok, čo súper naplno využil. Som rád, že nás väčšiu časť zápasu zdobila dobrá prihrávka, čo sme využili najmä v druhom sete. Z pohľadu útočnej fázy to bol najpozitívnejší úsek zápasu. Som rád, že sme tento set udržali a práve takých potrebujeme hrať čo najviac. V treťom sete sme nevyužili dobre požičané lopty pre stredové hráčky, ktoré sa aj na jedny ruky dokázali vyhodiť do autu. Do štvrtého setu sme vstúpili výborne, dokázali sme so súperom držať krok do polovice setu. Postupne nás asi prvýkrát v zápase pritlačil na podaní, z čoho sme dostali aj nejaké eso. Štvor- či päťbodový náskok súpera sme už nedokázali stiahnuť. Vieme, na čom máme zapracovať, aby sme boli v ďalších kolách čoraz silnejší.“