Používame cookies, aby sme zabezpečili najlepší zážitok pri používaní našich stránok. Ak nevykonáte zmenu nastavenia, súhlasíte s ich používaním.

Prihlásiť

Logo vknovemesto.sk

Kalendár udalostí klubu

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

EXO hosting

TOPlist

Jedinečná svojho druhu - Belly Fyto Detox

Jedinečná svojho druhu - Belly Fyto Detox

 

Ako už z názvu vyplýva, ide o rastlinný produkt, ktorého hlavnou zložkou je 100 % prírodná kombinácia rozpustnej a nerozpustnej vlákniny zo semien skorocelu. Ďalším benefitom je jedinečná kombinácia 10 rastlinných extraktov, vitamínov skupiny B, C a E a ľanovej múky. Hlavným účinkom Belly Fyto Detox je, že prispieva k zvýšeniu objemu stolice a k urýchleniu črevného tranzitu, čo má za následok navodenie správnej peristaltiky čriev a ľahšie vyprázdňovanie.

A to ešte nie je všetko.

Jedinečná kombinácia rastlinných extraktov z Peppermintu, Aloe vera, Fenikla, Sladkého drievka a Rebarbory prispieva k optimálnej črevnej mikroflóre, upokojuje sliznice tráviaceho traktu a čriev, prispieva k správnemu  tráveniu podporou vylučovania tráviacich štiav. Slizotvorné vlastnosti Medvedice lekárskej, Sladkého drievka a Brestu červeného  poskytujú ochrannú bariéru pre vnútorné sliznice a majú tonizujúci efekt. Celkový účinok na organizmus dopĺňajú vitamíny skupiny B, ktoré podporujú metabolizmus látok a prispievajú k správnemu tráveniu a vstrebávaniu živín.

Pre vašu ľahšiu prípravu sme vám pribalili odmerku a malý mixér, ktorý vám pomôže pripraviť hladkú konzistenciu nápoja.

Pre spokojné bruško začnite deň s pohárom vlákniny Belly Fyto Detox.

 

Zdroj: Kompava.sk