Používame cookies, aby sme zabezpečili najlepší zážitok pri používaní našich stránok. Ak nevykonáte zmenu nastavenia, súhlasíte s ich používaním.

Prihlásiť

Logo vknovemesto.sk

Kalendár udalostí klubu

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
7
8
9
11
14
15
16
17
18
21
22
24
25
28
29
30
31

EXO hosting

TOPlist


Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)

Účastníci :   VK SPARTAK UJS Komárno, VKM Piešťany, HIT Trnava   , VK Schaeffler Skalica A, VK Schaeffler Skalica B, Palas VK Levice, VK Nové Mesto,  VM Senica , 1. VK Púchov, VK RZ Nové Zámky

 

Herný systém :   Základná časť:

                            Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

                            Začiatok 1.zápasu o 10:00, ak nie je uvedené inak.

                            Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

Termíny:                       2019:     28.9., 5,10.,  12.10.,  19.10., 9.11.,  16.11.,  23.11., 7.12.,  14.12.

                                      2020:     18.1.,  25.1., 1.2.,  15.2.,  22.2., 7.3.,  14.3.,  28.3.,  4.4.

 

1. a 2. družstvo postupuje na M-SR.

 

2.časť :  – finálová - turnaj pre 8 družstiev : 

Družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú  rozdelené  na dve základné skupiny „A“ a „B“. Do každej skupiny budú vyžrebovaní dvaja víťazi oblastných 1. častí súťaže. K nim budú žrebom priradené ostatné postupujúce družstvá tak, aby sa nestretli dvaja postupujúci z jednej oblasti.

V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým. Družstvá umiestnené na 1. a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste do skupiny  o 5.-8. miesto. Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

I)    1.A – 2.B                         II.)  2.A – 1.B

III)  3.A – 4.B                        IV)  4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto,  porazení I) a II) o 3. miesto.

Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

 

Termín                          :        22.-24.5.2019

28
sep
2019
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 28. september 2019 10:00
Telocvičňa ZŠ
28
sep
2019
12:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 28. september 2019 12:00
Telocvičňa ZŠ
05
okt
2019
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 5. október 2019 10:00
Stredná zdravotnícka škola
12
okt
2019
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 12. október 2019 10:00
Telocvičňa ZŠ
12
okt
2019
12:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 12. október 2019 12:00
Telocvičňa ZŠ
19
okt
2019
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 19. október 2019 10:00
Telocvičňa ZŠ
19
okt
2019
12:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 19. október 2019 12:00
Telocvičňa ZŠ
09
nov
2019
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 9. november 2019 10:00
ZŠ Pohraničná
16
nov
2019
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 16. november 2019 10:00
Telocvičňa ZŠ
16
nov
2019
12:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 16. november 2019 12:00
Telocvičňa ZŠ
23
nov
2019
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 23. november 2019 10:00
ZŠ Nábrežná
07
dec
2019
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 7. december 2019 10:00
Telocvičňa ZŠ
07
dec
2019
12:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 7. december 2019 12:00
Telocvičňa ZŠ
14
dec
2019
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 14. december 2019 10:00
ZŠ Mládežnícka
18
jan
2020
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 18. január 2020 10:00
7.ZŠ
25
jan
2020
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 25. január 2020 10:00
Telocvičňa ZŠ
25
jan
2020
12:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 25. január 2020 12:00
Telocvičňa ZŠ
01
feb
2020
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 1. február 2020 10:00
I.ZŠ
15
feb
2020
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 15. február 2020 10:00
22
feb
2020
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 22. február 2020 10:00
Telocvičňa ZŠ
22
feb
2020
12:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 22. február 2020 12:00
Telocvičňa ZŠ
07
mar
2020
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 7. marec 2020 10:00
Stredná zdravotnícka škola
14
mar
2020
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 14. marec 2020 10:00
Telocvičňa ZŠ
14
mar
2020
12:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 14. marec 2020 12:00
Telocvičňa ZŠ
28
mar
2020
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 28. marec 2020 10:00
ŠH T18
04
apr
2020
10:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 4. apríl 2020 10:00
Telocvičňa ZŠ
04
apr
2020
12:00
Majstrovstvá SR – staršie žiačky (2019-20)
sobota, 4. apríl 2020 12:00
Telocvičňa ZŠ

Powered by iCagenda