30

7. kolo muži v Skalici 1:3 a 0:3

1.zápas Skalica – VK Nové Mesto 1:3

Zostava: Šimovec, Dúcky, Bernátek, Svitač, Ochodnický, Makovec, liberá Pollák, Pokopec (Holec, Suja, Klas)

Zápas sme začali bez Martina Suju, ktorý prišiel neskôr, no zápasu sme vstupili veľmi dobre. Postupne však domáci veľkou bojovnosťou a aj našimi chybami dostali do vedenia a v koncovke prvého setu viedli 24:21. Výborným servisom Dúckeho a nśledne kvalitnou obranou sme otočili na 24:25, ale dvomi zbytočnými chybami sme set stratili. Príchodom Suju sa naša hra upokojila dobre sme podávali aj útočili a ďaľšie tri sety sme s prehľadom vyhrali.

2.zápas Skalica – VK Nové Mesto 0:3

Zostava: Šimovec, Dúcky, Klas, Suja, Ochodnický, Makovec, liberá Hrubý, Pokopec (Holec, Bernátek, Svitač, Pollák)

Druhý zápas už nebol z našej strany taký kvalitný aj keď výsledok hovorí niečo iné. V každom sete sme striedali výborné momenty skoro až zo žiackymi chybami, ale v podstate sme celý zápas mali pod kontrolou. Veľkým plusom je, že chalani sa vyrovnali s rolou papierového favorita a zápasy zvládli. Ďalším pozitívom je, že do zápasu dobre naskočili mladí hráči Pokopec a Hollý. Hlavne Paťo Pokopec, ktorý je vekom ešte žiak zvládol úlohu libera na jednotku.

Muži VK Nové Mesto nad Váhom

Najbližší a zároveň posledný zápas jesennej časti ligy odohrajú naši muži v sobotu 15.12. o 15:00 a 17:00 s Nitrou "B" v športovej hale, na ktorý Vás srdečne pozývame. Cez víkend hrali aj ostatné družstvá vo svojich súťažiach.