Používame cookies, aby sme zabezpečili najlepší zážitok pri používaní našich stránok. Ak nevykonáte zmenu nastavenia, súhlasíte s ich používaním.

Prihlásiť

Logo vknovemesto.sk

Kalendár udalostí klubu

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

EXO hosting

TOPlist

Uplynulý víkend sa v Skalici uskutočnili aj Majstrovstvá Slovenska v beachvolejbale do 20 rokov. Naši kadetskí majstri z roku 2013 Patrik Pokopec a Matúš Konc ...

Uplynulý víkend sa v skalickom areáli rekreačných športov uskutočnili Majstrovstvá Slovenska beachvolejbale do 18 rokov. Náš klub ...
28 chlapcov a dievčat z VK Nové Mesto nad Váhom z kategórií od prípravky až po juniorov absolvujú ...

Dňa 15. júna 2015 sa dožil okrúhleho jubilea 60 rokov dlhoročný skvelý tréner, v súčasnosti ...

V piatok 19. júna pri príležitosti 752. výročia prvej písomnej zmienky o Novom Meste nad Váhom sa na Námestí slobody konalo tradičné podujatie Deň mesta. Ako každý rok pri tejto príležitosti boli ocenení ...

VK Nové Mesto nad Váhom dáva podnet na prešetrenie postupu delegáta SVF pána Stražaya v súvislosti so skutočnosťami, ktoré sa udiali pred finále M-SR starších žiakov dňa 31. mája 2015, a to že dvaja ...

V dňoch 29.-31. mája 2015 našich chlapcov čakal v Starej Ľubovni posledný finálový turnaj Majstrovstiev Slovenska, ako aj posledná akcia v súťažiach, do ktorej sa Volejbalový klub Nové Mesto nad Váhom v sezóne 2014-2015 zapojil. Na finálový turnaj postúpilo ...

22. - 24. mája sa konal finálový turnaj Majstrovstiev Slovenska kadetov vo Svidníku. Cieľom nášho družstva bolo poraziť papierovo slabších súperov a podať výkony na hranici našich schopností ...

Naši žiaci dnes po tuhých bojoch v priebehu troch dní v Starej Ľubovni, vo finálovom turnaji M-SR starších žiakov, medzi najlepšími ôsmimi družstvami z celého slovenska, získali strieborné medaile a stali sa VICEMAJSTRI SR 2014/2015. Navyše v rámci individuálneho hodnotenia hráčov získali ...
Naši chalani v priebehu týchto troch dní bojovali vo Svidníku vo finálovom turnaji o majstra Slovenska v kategórii kadeti, kde získali bronzové medaile. O tento kov sa zaslúžili hlavne v 3.stretnutí proti ...
Strana 1 z 5