Používame cookies, aby sme zabezpečili najlepší zážitok pri používaní našich stránok. Ak nevykonáte zmenu nastavenia, súhlasíte s ich používaním.

Prihlásiť

Logo vknovemesto.sk

Kalendár udalostí klubu

EXO hosting

TOPlist

V dňoch 19.-20. júla 2018 sa v Skalici uskutočnili ďalšie mládežnícke majstrovstvá Slovenska v plážovom volejbale, tentokrát v kategórii do 22 rokov.

Po halovej sezóne sa väčšina volejbalistov presunula na piesok. V prebiehajúcej sezóne zaznamenali najväčšie úspechy zatiaľ naši odchovanci na Majstrovstvách Slovenska v plážovom volejbale v kategórii do 20 rokov, ktoré prebiehali v Žiline počas 26. a 27.6.2018.

Počas víkendu 9.-10.6.2018 sa konal vzdelávací seminár u susedov v Českej republike, konkrétne v Českých Budějoviciach pod názvom: "Svetová volejbalová trénerská show".

V sezóne 2017-2018 sme spojili sily aj v dievčenskej zložke s klubom VKM Piešťany. Nejde o žiaden ojedinelý jav. V extralige žien touto formou spolupracuje päť z desiatich extraligových klubov. Medzi nami ide o opačný smer spolupráce ako sme ho poznali v chlapčenskej kategórii s VO TJ Spartak Myjava.

Volejbalový klub Nové Mesto nad Váhom je jeden z najstarších klubov na Slovensku, ktorý ako jeden z mála zastrešuje zložky dievčat a chlapcov. V minulej sezóne sme mali v súťažiach zapojených 7 mládežníckych družstiev a 2 seniorské. Našu základňu v mládežníckych kategóriách tvorí približne 100 detí od najmenších kategórií športových prípraviek začínajúcich už od veku 3-4 roky.

V dňoch 13.-14. apríla sa v našej športovej hale uskutočnil už 6. ročník medzinárodného juniorského turnaja s názvom Vertiv cup.

Po nadstavbe vo volejbale extraligy žien sme Vás informovali o úspechu novomestských volejbalistiek, ktoré vybojovali účasť v play-off. Extraligové volejbalistky sa tak po splnení predsezónneho cieľa udržali v najvyššej slovenskej súťaži. Priebeh záverečnej časti sezóny nám priblížil športový manažér VK a asistent trénerky Juraj Šujan.

Na Veľký piatok, dňa 30.3. 2018, sa v našej novomestskej športovej hale konal tretí ročník turnaja žiakov pod záštitou spoločnosti Vertiv – s názvom Vertiv cup.

Nové Mesto nad Váhom sa môže tešiť historicky z prvého postupu žien do PLAY-OFF. O zhodnotení nadstavby sme, po jej skončení, požiadali trénerku družstva Luciu Šujanovú.

Cez víkend 24. - 25. februára (s predohrávkou 21. februára) sa naši juniori zúčastnili druhého, a súčasne záverečného, turnaja o postup na Majstrovstvá Slovenska.

Strana 1 z 3